Wybierz język:
ZNAJDŹ AGREGAT
oświetlenie bakteriobójcze
ALDEBARAN Flatlite 900 Clean

The ALDEBARAN® Flatlite jest innowacyjnym konceptem oświetleniowym, który łączy w sobie najnowsze technologie LED (LED strips) w odpornej i płaskiej obudowie, przeznaczonej do użycia w ograniczonych przestrzeniach. System Flatlilte jest zaprojektowany do instalacji sufitowych bądź ściennych, zgodnie z którym mocowanie jest możliwe dzięki łatwo zdejmowanym narożnikom, lub opcjonalnie według potrzeb użytkownika z tyłu lampy.

Jeśli szukasz jednorodnego i „niemigającego”, jak również oszczędzającego przestrzeń i energię oświetlenia do kontenerów, kabin lub nadwozia, system Flatlite jest idealną opcją dla Ciebie. Jest on zaprojektowany w odmianach, które umożliwiają działanie w obwodzie 230 V, a także w okablowaniu pojazdów mechanicznych.

Pomimo niskiego poziomu nagrzewania się, wszystkie Flatlites są wyposażone w poliwęglanowy panel dla bezpieczeństwa przeciwpożarowego. System działa w temperaturze otoczenia z zakresu od –40°C do +59°C i wykazuje się łatwym montażem dzięki zaokrąglonym rogom i brzegom.

Opcja:

Jeśli jest to wymagane, Flatlites może być wyposażone dla iluminacji ze stacji roboczych z monitorami według norm DIN EN 12464-1 oraz DIN 5035-7. Co więcej, w niektórych wersjach LED-y mogą być dopasowane do współczynnika oddawania barw CRI (RA≥90), co jest niezbędne na przykład przy oświetleniu pomieszczeń do obsługi medycznej.

wstecz