Wybierz język:
ZNAJDŹ AGREGAT
wysokowydajne
MPP 600
MPP 600/250 to wysokowydajna pompa napędzana nowoczesnymi mocnym silnikiem spalinowym wysokoprężnym. Zespół pompowy jest autonomicznym urządzeniem, które może działać w miejscu zapotrzebowania w sposób niezależny od innych urządzeń. Wysoka wydajność około 400-600 m3 to doskonały parametr, aby pompy te mogły być stosowane przy usuwaniu skutków powodzi, nawadnianiu dużych obszarów terenu, odwadnianiu lub po prostu do przetłaczania dużych ilości wody. Pompa została tak zaprojektowana, aby bez trudu przepompowywała nawet mocno zabrudzoną wodę czy nawet szlam z zanieczyszczeniami stałymi.

Agregat prądotwórczy ZPP 2.5 JYEZ znajdujący się na wyposażeniu Zespołu Pompowego pozwala na prowadzenie akcji w najtrudniejszym terenie, gdzie nie ma zasilania elektrycznego. Po uruchomieniu agregatu prądotwórczego możemy korzystać z oświetlenia podstawowego oraz dodatkowych halogenów obrotowych, a także zalać blok głównej pompy przy pomocy elektrycznej pompy zalewowej. Zaawansowany sterownik dla pomp po włączeniu w tryb automatyczny samoczynnie uruchomi silnik spalinowy tuż po zalaniu bloku pompy odpowiednią ilością cieczy, którą zasygnalizuje czujnik poziomu cieczy zamontowany w górnej części bloku pompy. W trybie ręcznym to użytkownik decyduje o momencie załączenia silnika i
rozpoczęciu przetłaczania wody.

Podwozie, na którym posadowiony jest cały zespół przystosowane jest do poruszania się po drogach publicznych, a dodatkowe wzmocnienia konstrukcji i zastosowane większe koła wraz ze wzmocnionym zawieszeniem pozwala na dotarcie do trudnych terenów. Dyszel o zmiennej wysokości mocowania pozwala na ciągnięcie przez samochody o różnych wysokościach sprzęgu.
Parametry techniczne
Nazwa: MPP 600
Wąż ssawny: 250/10 mm / cale
Wąż tłoczny: 250/10 mm / cale
Wydajność maksymalna: 600 m3/h
Wysokość tłoczenia: 12 m
Wysokość tłoczenia maksymalna: 23 m
Przeznaczenie: przepompowywanie dużych ilości wody i szlamu
Długość: z podwoziem 3000 mm
Szerokość: z podwoziem 1160 mm
Wysokość: z podwoziem 1700 mm
Waga sucha: 850 kg
Rozruch: Ręczny
Silnik
Rodzaj chłodzenia: powietrze

 

wstecz