Menu Zamknij
 • Aldebaran 360 grad flex led 960aldebaran-360-grad-flex-640

  ALDEBARAN® 360 to elastyczne oświetlenie, wydajne w zakresie 360°.

  Konsekwentny rozwój serii lamp ALDEBARAN® 360° opiera się na wysokiej elastyczności i efektywności poprzez zastosowanie ultra-jasnych lamp LED.

  Możliwość wyboru pomiędzy lampą dookólną, której kąt padania światła to 360 stopni, a lampą z okalającym systemem oświetleniowym skierowanym w dół otwiera szeroki wachlarz możliwości.

  Na placu budowy, podczas akcji ratunkowych, misji wojskowej, w czasie trwania imprez zorganizowanych oraz wszędzie tam gdzie efektywne oświetlenie jest koniecznością.

 • Panel oświetleniowy ALDEBARAN Flatlite 900 CleanPanel oświetleniowy ALDEBARAN Flatlite 900 Clean

  The ALDEBARAN® Flatlite jest innowacyjnym pomysłem, który łączy w sobie najnowsze technologie LED (LED strips) w odpornej i płaskiej obudowie, przeznaczonej do użycia w ograniczonych przestrzeniach.

  System Flatlite jest zaprojektowany do instalacji sufitowych bądź ściennych, zgodnie z którym mocowanie jest możliwe dzięki łatwo zdejmowanym narożnikom, lub opcjonalnie według potrzeb użytkownika z tyłu lampy.

 • Maszt pneumatyczny z pompą

  Pneumatyczny maszt oświetleniowy z pompą ręczną.

  Współpracuje z ALDEBARAN® 360 –  to idealne połączenie na placu budowy, podczas akcji ratunkowych lub w czasie trwania imprez zorganizowanych.

  Wszędzie tam gdzie efektywne użycie światła jest najwyższą koniecznością, a czas odgrywa istotna rolę.

 • Latarka LED SETO EX150

  SETO EX150 – Zone 0 & 20 – mała, lecz mocna latarka LED o wadze tylko 145 g, certyfikowana do użycia w strefie 0 oraz bardzo wytrzymała.

  Wraz z wysoką odpornością, niską wagą oraz wysoką wydajnością, SA LUMIN ATEX oferuje tą samą moc co dużo większe lampy, przy zastosowaniu tylko 4 baterii AAA, w dużo mniejszym rozmiarze, wadze i koszcie.

   

 • PZO-4PZO-4

  Przewoźne Zestawy Oświetleniowe PZO 4.0 to mobilne urządzenia służące do oświetlania poligonów oraz miejsc występowania klęsk żywiołowych.

  Zestawy Oświetleniowe są łatwe w eksploatacji i transporcie, dzięki kompaktowej budowie oraz przyczepie.

 • ZO-2LO-100

  ZO-2 (Zestaw Oświetleniowy 2) to zestaw przeznaczony do budowy sieci elektrycznej w warunkach polowych i oświetlenia stanowisk dowodzenia, namiotów, punktów medycznych, szpitali polowych, schronów a także innych polowych obiektów wojskowych.

  Znajduje swoje zastosowanie w najcięższych warunkach i wytrzymuje wysoki reżim pracy.

 • ZO-2-2rozdzielacz-RK-3

  ZO-4 (Zestaw Oświetleniowy 4) to zestaw przeznaczony do budowy sieci elektrycznej w warunkach polowych i oświetlenia stanowisk dowodzenia, namiotów, punktów medycznych, szpitali polowych, schronów a także innych polowych obiektów wojskowych.

  Znajduje swoje zastosowanie w najcięższych warunkach i wytrzymuje wysoki reżim pracy.

 • ZO-8LO-100

  ZO-8 (Zestaw Oświetleniowy 8) to zestaw przeznaczony do budowy sieci elektrycznej w warunkach polowych i oświetlenia stanowisk dowodzenia, namiotów, punktów medycznych, szpitali polowych, schronów a także innych polowych obiektów wojskowych.

  Znajduje swoje zastosowanie w najcięższych warunkach i wytrzymuje wysoki reżim pracy.