Menu Zamknij

O Firmie Agregaty PEX-POOL PLUS

Firma Agregaty PEX-POOL PLUS działając na rynku nieprzerwanie od 1996 roku wypracowała własną markę i jakość rozpoznawalną w Europie.

Walory techniczne i użytkowe wyrobów firmy, w tym: zespołów prądotwórczych, kontenerowych elektrowni polowych, kontenerów specjainych w wielu aplikacjach i innych złożonych systemów zostały wielokrotnie docenione przez użytkowników, którzy mieli przyjemność pracować na naszym sprzęcie.

Nasze produkty świadczą o naszym potencjale i profesjonalizmie z jakim podchodzimy do naszych klientów.

Dzięki dużemu zaangażowaniu pracowników firmy Agregaty PEX-POOL PLUS w proces produkcji i ciągłemu rozwojowi możemy oferować coraz bardziej zaawansowane technologicznie produkty.

Nastawienie na stały rozwój i unowocześnianie produkowanego sprzętu to Państwa i nasz sukces.

Jesteśmy głęboko przeświadczeni, że wybierając sprzęt produkowany przez firmę Agregaty PEX-POOL PLUS, wybieracie Państwo przede wszystkim jakość, niezawodność i bezpieczeństwo pracy.

CEL – NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Potwierdzeniem wysokiej jakości usług w zakresie projektowania, produkcji oraz działalności handlowo-usługowej jest przyjęty i wdrożony System Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001:2015 wraz z AQAP 2110:2016.

Ponadto firma działa jak Natowski Podmiot Gospodarki Narodowej z nadanym kodem NCAGE 1386H z wydanym przez MON Świadectwem Wiarygodności.

W roku 2009 uzyskaliśmy Koncesję na wytwarzanie i obrót wyrobami o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym, co dodatkowo umacnia naszą pozycję na rynku.

OFERTA DOPASOWANA DO POTRZEB KLIENTA

Aktualna oferta handlowa obejmuje szeroką gamę generatorów prądotwórczych w każdym przedziale mocy oraz w dowolnej kompletacji dostosowanej do potrzeb klienta.

Każde urządzenie dla wojska spełnia wymagania Normy Obronnej dotyczące zakresu temperatury pracy w przedziale od -30 do +50 °C, oraz Normy Obronnej NO-06-A103 mówiącej o odporności i wytrzymałości na narażenia środowiskowe.

Dotychczas zrealizowane dostawy obejmują agregaty prądotwórcze dostarczane na potrzeby obiektów rządowych, prezydenckich oraz militarnych.

Firma Agregaty PEX-POOL PLUS jest stałym partnerem MON w zakresie wykonywania i dostaw zespołów prądotwórczych z przeznaczeniem na wyposażenie międzynarodowych misji pokojowych działających poza granicami kraju.

Nasz sprzęt pracował i pracuje w najtrudniejszych warunkach – był wykorzystywany podczas misji m.in. w:

  • Iraku,
  • Afganistanie,
  • Czadzie,
  • Pakistanie,

CIĄGŁE DOSKONALENIE PRODUKTU

W trakcie bieżącej działalności podejmowany jest szereg działań o charakterze technicznym i organizacyjnym zmierzających do ciągłego doskonalenia i podnoszenia jakości oferowanych urządzeń.

„Najważniejszym wyróżnieniem jest dla nas Państwa zadowolenie!”


Janusz Kania, Właściciel