Menu Zamknij
Środki zapobiegawcze covid
FIRMA AGREGATY PEX-POOL PLUS PODEJMUJE SPECJALNE KROKI DLA BEZPIECZEŃSTWA PRACOWNIKÓW

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym wprowadzamy obowiązkowy pomiar temperatury dla pracowników i osób zewnętrznych.

Poniżej komunikat firmy:

            SZANOWNI PAŃSTWO!

           Wirus SARS-CoV-2, zwany też koronawirusem, dotarł do naszego kraju. W związku z zagrożeniem niekontrolowanego rozprzestrzenienia się wirusa, wiele firm i instytucji podejmuje wielorakie środki ostrożności. Na terenie naszej firmy pracuje prawie 300 osób. To spora grupa osób, która nieświadomie mogłaby przenieść wirusa do swojego miejsca zamieszkania i otoczenia. Dlatego, aby chronić naszych pracowników oraz ich Rodziny, chcemy zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa.

            Wysoka gorączka (powyżej 38 stopni Celsjusza) jest jednym z objawów infekcji wirusem. W ten sposób możemy zidentyfikować osoby wchodzące/ wjeżdżające na teren naszej firmy, które potencjalnie mogą być zarażone.

Nasi pracownicy, u których stwierdzono podwyższoną temperaturę ciała oraz wszystkie osoby zewnętrzne tj. przewoźnicy, dostawcy, kontrahenci, goście itp. mają obowiązek wypełnienia krótkiej ankiety, która pozwoli na podjęcie decyzji o ewentualnym zakazie wstępu na teren firmy oraz dalszych stosownych krokach prewencyjnych .

            Prosimy więc o zrozumienie naszego podejścia do bezpieczeństwa naszych pracowników, które jest dla nas priorytetem i poddanie się badaniu.

Dziękujemy za współpracę!

Właściciel Agregaty Pex-Pool Plus

Janusz Kania