Menu Zamknij
 • Latarka czołowa SIMEFFLITE HEAD

  Simefflite HEAD firmy SETOLITE LICHTTECHNIK GMBH to regulowana latarka czołowa.

  Wyjątkowo mocne źródło światła CREE najnowszej generacji jest zamknięte w szczelnej obudowie chroniącej przed silnymi strugami wody i pyłem. Oprócz swojej solidności i wysokiej funkcjonalności, latarka czołowa jest bardzo lekka a przez to komfortowa w użytkowaniu.

   

 • Latarka Simefflite Torch

  SETO FLASHLIGHT FC LED firmy SETOLITE LICHTTECHNIK GMBH to niewielka latarka zasilana bateryjnie.

  Latarka umożliwia łatwe (za pomocą jednej ręki)  ustawianie ostrości w zakresie od jednorodnego światła rozproszonego (przeczesywanie szerokich obszarów) do światła poszukiwawczego (światło skupione punktowo).

  Wyjątkowo mocne źródło światła CREE najnowszej generacji jest zamknięte w szczelnej obudowie chroniącej przed czynnikami zewnętrznymi. Oprócz swojej solidności i wysokiej funkcjonalności, latarka jest bardzo lekka i dzięki temu komfortowa w użytkowaniu.

   

 • Latarka Simefflite Rechargeable Torch

  SETO FLASHLIGHT FC LED RECHARGEABLE firmy SETOLITE LICHTTECHNIK GMBH to niewielka latarka zasilana z wbudowanego akumulatora.

  Latarka umożliwia łatwe (za pomocą jednej ręki)  ustawianie ostrości w zakresie od jednorodnego światła rozproszonego (przeczesywanie większych obszarów) do światła poszukiwawczego (światło skupione punktowo).

  Wyjątkowo mocne źródło światła CREE najnowszej generacji jest zamknięte w szczelnej obudowie chroniącej przed czynnikami zewnętrznymi. Oprócz swojej solidności, latarka jest bardzo lekka oraz komfortowa w użytkowaniu.

   

 • Lampa sygnalizacyjna Simefflite RAILLampa sygnalizacyjna Simefflite RAIL

  TRAIN DRIVER LAMP ML200 LED DB firmy SETOLITE LICHTTECHNIK GMBH to latarka ręczna z czerwonym światłem do sygnalizacji. Szczególnie polecana w kolejnictwie, jako wyposażenie osobiste maszynisty/ dróżnika itp.

  Obudowa lampki posiada wyprofilowane wgłębienia, które zapewniają pewny chwyt w rękawicach roboczych, a także zintegrowany metalowy klips do mocowania za pasek.

  Lampka zapewnia światło jasne, jednorodne, rozproszone, o charakterystyce podobnej do światła dziennego. Zapewnia to optymalne odwzorowanie kolorów, co ma duże znaczenie np. przy przeprowadzaniu inspekcji związanych z bezpieczeństwem lokomotyw i zespołów trakcyjnych.

   

 • Latarka Simefflite PROFESSIONAL

  Simefflite PROFESSIONAL firmy SETOLITE LICHTTECHNIK GMBH to akumulatorowa latarka ręczna z czerwonym światłem do sygnalizacji.

  Latarka wyposażona jest wskaźnik naładowania akumulatorów oraz kable do ładowania USB-C i wtyczkę do ładowania z gniazda zapalniczki 12 ÷ 24 V.

   

 • Simefflite - Latarka CONDUCTOR LIGHT 2-3-4CLED

  CONDUCTOR LIGHT 2CLED firmy SETOLITE LICHTTECHNIK GMBH to latarka ręczna z sygnalizacją dwukolorową diodą LED.

  Latarka posiada obudowę z anodowanego aluminium, chroniącą podzespoły produktu przed ciałami obcymi oraz deszczem.

   

 • Simefflite - Latarka CONDUCTOR LIGHT 2-3-4CLED

  CONDUCTOR LIGHT 3CLED firmy SETOLITE LICHTTECHNIK GMBH to latarka ręczna z trójkolorowym chipem LED.

  Latarka posiada obudowę z aluminium anodowanego chroniącą podzespoły produktu przed ciałami obcymi oraz deszczem.

   

 • Simefflite - Latarka CONDUCTOR LIGHT 2-3-4CLED

  CONDUCTOR LIGHT 4CLED firmy SETOLITE LICHTTECHNIK GMBH to latarka ręczna z czterokolorowym chipem LED.

  Latarka posiada obudowę z anodowanego aluminium, chroniącą podzespoły produktu przed ciałami obcymi oraz deszczem.