Menu Zamknij

Wyposażenie oświetleniowe

We współpracy z naszym partnerem BIZNESOWYM, producentem oświetlenia SETOLITE, firma AGREGATY PEX-POOL PLUS prezentuje linię produktów Simefflite.

Wszechstronne i wydajne oświetlenie Simefflite zapewnia więcej światła, większą elastyczność działania oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa.

To nie tylko doskonała wydajność świetlna, ale także wygoda użytkowania – jedna osoba może montować i demontować sprzęt w kilka sekund dzięki systemowi przemyślanych, dedykowanych akcesoriów,

Rozwiązania chronione patentami zapewniają efektywne naświetlenie wybranego obszaru oraz pracę przy minimalnym zużyciu energii, dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych diód LED.

Produkty oświetleniowe Simefflite charakteryzują się najwyższą jakością i trwałością, oraz znakomitymi parametrami świetlnymi.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu firmy SETOLITE oraz produkcji ulokowanej w Europie stanowią znakomitą propozycje dla firm i instytucji poszukujących niezawodnego wyposażenia oświetleniowego.

Sprawdź naszą ofertę, z pewnością znajdziesz produkt odpowiedni dla siebie!

Oświetlenie ZEWNĘTRZNE I WIELKOPOWIERZCHNIOWE

Sprzęt przeznaczony do oświetlenia większych obszarów, także w trudnych warunkach zewnętrznych.

Linia produktów obejmuje reflektory kierunkowe i dookólne, które dzięki szczelnej, solidnej obudowie można z powodzeniem stosować na zewnątrz. Reflektory można instalować do powierzchni płaskich dzięki zintegrowanemu wspornikowi z regulacją kąta oprawy lub podwieszać na zamontowanym na górze oprawy uchwycie do podwieszania.

Oprawy dookólne opcjonalnie możliwe do posadowienia na dedykowanych statywach oświetleniowych.

Oświetlenie Simefflite - lampy do dźwigów
REFLEKTORY DO DźWIGÓW

Lampy przeznaczone do zastosowania na urządzeniach typu dźwigi, żurawie, suwnice, podnośniki itp.

Oferowane reflektory kierunkowe skutecznie oświetlają przestrzeń roboczą pod dźwigami, zapobiegając powstawaniu cieni, które rzucają dźwigary suwnic pracujące przy oświetleniu standardowym.

Reflektory można montować wykorzystując dedykowane konstrukcje wsporcze.

Oświetlenie Simefflite - lampy namiotowe
OŚWIETLENIE NAMIOTOWE

Sprzęt przeznaczony w szczególności do zastosowania w namiotach, halach przemysłowych i innych obiektach zamkniętych o trudnych warunkach pracy. Dzięki swojej konstrukcji umożliwia łączenie szeregowe w ciąg świetlny.

Oprawy oświetleniowe polecane jest w szczególności jako inteligentny zamiennik lamp z kompaktową technologią fluorescencyjną. Dzięki zastosowaniu energooszczędnych technologii LED uzyskano 75% oszczędności zużycia energii.

Lampy można montować wykorzystując dedykowane zestawy do podwieszeń.

Oświetlenie Simefflite - lampki ręczne i czołowe
LATARKI RĘCZNE i OŚWIETLENIE CZOŁOWE

Latarki to urządzenia niezastąpione gdy zaskoczy nas awaria prądu – wtedy solidna latarka LED może okazać się wartościową pomocą.

Oszczędne źródło światło w postaci diod LED sprawia że czas pracy z pełną mocą znacznie się wydłuża bez zbyt szybkiego wyczerpania baterii.

Latarki czołowe to także wygoda wynikająca z niewielkich rozmiarów i wagi. Fakt, że mamy wolne ręce oświetlając nasze otoczenie sprawia, że to idealny wybór dla wszystkich osób, którym zależy na swobodzie ruchów.

Do latarek dostępne są akcesoria i oryginalne części zamienne.

Oświetlenie Simefflite - lampy przenośne
OŚWIETLENIE PRZENOŚNE

Lampy przenośne w każdej sytuacji oferują najlepszy widok i bezpieczeństwo dzięki dużej jasności i rozproszonej charakterystyce strumienia świetlnego.

Przenośne lampy z wbudowanym akumulatorem lub zasilanie sieciowo imponują swoją wszechstronnością w zastosowaniach mobilnych. Te cechy sprawiają że są pewnym partnerem, nawet jeśli jest warunki pracy są trudne.

Oświetlenie Simefflite - statywy
STATYWY OŚWIETLENIOWE

Wykonane ze stali nierdzewnej, lub stalowe i malowane proszkowo. Posiadają regulację wysokości oraz charakteryzują się szybkim montażem/demontażem. Wyposażone w amortyzację pneumatyczną, Statywy znakomicie uzupełniają naszą linię produktów oświetleniowych.

Statywy znamionują się solidnym wykonaniem i łatwą obsługą, która ułatwia montaż szerokiej gamy oświetlenia za pomocą znormalizowanej śruby DIN.

Wszystko to sprawia że nasze statywy są niezawodnym partnerem w pracy.

Oświetlenie Simefflite - akcesoria
AKCESORIA OŚWIETLENIOWE

Szereg przydatnych akcesoriów do sprzętu oświetleniowego, a wśród nich – zestawy do podwieszeń, modyfikatory światła, adaptery montażowe, ładowarki, akumulatory, torby transportowe konstrukcje wsporcze do montażu reflektorów.

Stosując dedykowane akcesoria posiadasz pewność idealnego dopasowania rozmiarowego i najlepszych materiałów użytych do budowy.


Agregaty PEX-POOL PLUS

Firma AGREGATY PEX-POOL PLUS działa na rynku od 1996 roku. Od lat odpowiadamy na rynkowe zapotrzebowanie na agregaty prądotwórcze, wraz z pełną obsługą przed i po sprzedaży (projekt / dostawa / instalacja / serwis). Zrozumienie i spełnienie wymagań klienta zaowocowało prężnym rozwojem oraz sprawiły, że jesteśmy liczącym się dostawcą rozwiązań dla służb mundurowych i sektora cywilnego.

Oferujemy również naszym klientom wynajem agregatów prądotwórczych różnych mocy.

Nasza oferta firmy obejmuje m.in. systemy zasilania awaryjnego i gwarantowanego, polowe jednostki medyczne, kontenerowe zestawy dla medycyny, laboratoriów analitycznych, energetyki i wiele innych.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań i technologii, każdy wyrób spełnia wymagania norm jakościowych.


SETOLITE Lichttechnik

SETOLITE Lichttechnik GmbH, z siedzibą w Hückeswagen w Bergisches Land, od 1995 roku zaopatruje międzynarodowych klientów z branży przemysłowej, budownictwa, handlu, a także służb ratowniczych. Siły zbrojne wielu europejskich krajów wyposażone są w produkty firmy SETOLITE wykorzystując je operacyjnie w najtrudniejszych misjach.

Łatwość obsługi, prostota konstrukcji, oraz efektywność świetlna na najwyższym poziomie – to główne kryteria przy opracowywaniu naszej najnowszej linii produktów „Simefflite®” – przystępnego, wydajnego oświetlenia.


Simefflite®

NOWA LINIA PRODUKTÓW FIRMY SETOLITE LICHTTECHNIK GMBH

Wieloletnia, obustronnie korzystna współpraca, zaprocentowała zawarciem umowy na wyłączność na rynek polski z jednym z przodujących producentów z branży oświetleniowej – firmy SETOLITE Lichttechnik GmbH.

Wspólnie prezentujemy linię produktów „Simefflite®”. Decydując się na zakup produktów wybieracie Państwo jakość, niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania.